Biz Kimiz!

Yenisu Ferforje

 

1996 Yılında bir tornacı işçisinin fabrikadan emekli olduktan sonra kendine en yakın olarak gördüğü demir doğrama işine atılmasıyla başlamış firmamızın bu sanatsal serüveni…

İlk başlarda tek kişi olarak yola çıkan ve işini her geçen gün genişleterek belli bir kalite, marka haline getiren babamızın bıraktığı yoldan, biz daha büyük bir aşkla devam etmeyi, daha büyük işler başarmayı hedeflemekteyiz. Tornacılığın vermiş olduğu ince işçilik mm ölçü hassasiyeti, demir doğrama işinde yerini mükemmel hassas işçiliğe bırakmış ve bu sektörde kısa zamanda alkışlanacak işler çıkararak yolumuza heyecanımızı artırarak devam etmeyi başardık.

Bu ince işçilik babadan oğula devam etmiş, her geçen zamanda kendini yenileyerek yoluna devam etmiştir.Bu mükemmel uyum biçimini çalışma sisteminde başarıyla uygulayabilmiş olan firmamız bu uyumu ekip çalışma arkadaşlarıyla da sağlamayı başarmıştır.

Her müşteri bizim için değerlidir. Her işimizi büyük bir titizlikle yapar, her müşterimize kaliteli hizmet ve ürün sunmayı hedefledik. Bu değerler bizi bugünkü başarımıza götüren yegane şeydir. .

Vizyon

    Bizi biz yapan bu ilke ve değerler ile yürüdüğümüz bu yolda, hedeflediğimiz geleceğe hızlı adımlarla devam ediyoruz. Hedefimiz, demir doğrama ve ferforje sektöründe gerçek kaliteyi siz müşterilerimize sunmaktır. Bu amaçla sektörde bedavacılığın, kısa yoldan kolay para kazanma mantığının yerine mükemmeliyetçiliğin ve kaliteli hizmet anlayışının hakim olduğu bir ışık yakarak etrafımızı aydınlatabileceğimizi düşünmekteyiz.

    Misyon

      Biz bir işin sadece yapılmasını değil en mükemmel nasıl yapılacağının çözümünü üretme çabasında olan ve bu hassasiyetle ilk önceliğini kaliteden yana kullanmayı ilke edinen, bu iş anlayışının bize sürekli müşteri memnuniyetini getireceğine inanan bir ekibiz.